Piedzīvojums svaigā gaisā!

Saliedēšanās pasākuma laikā pie Blatic Outdoors, saliedēšanas pasākumā, darbinieki piedzīvos dažādas unikālas stafetes, kā arī iegūs pamatzināšanas izdzīvošanas jomā. Veidojot šīs stafetes Baltic Outdoors komanda domāja par sadarbību veicinošām aktivitātēm kurās sauvlaik paši piedalījušies. Aktivitātes tiek pielāgotas atbilstoši dalībnieku spējām un laikam ko komanda jau pavadījusi kopā*. Piemēram, komandai, kas strādā kopā jau vairākus gadus izdzīvošanas nometne būs jāveido ar sarežģījumiem piemēram, viens no darbiniekiem ir kurls un, lai šis dalībnieks palīdzētu tam ir jāparāda, ko darīt. Šēršļu josla saliedētai komandai būtu jāpārvar ar sasietām kājām, taču komanda, kas nessen sākusi strādāt kopā pasākumu sāktu ar viglākām aktivitātēm, kuras veidotu uzticību un sadarbību pakāpeniski pārejot pie grūtākām. Pasākums aizņems apmēram 4 stundas**. Pasākuma norises vieta ir Bērze, Bērzes pagasts, Dobeles novads***. Vieta atrodas prom no lielās pilsētas burzmas idiliskā Zemgales līdzenumā, Bērzes upes krastā.

Piezīmes

* Pasākuma uzbūve atšķirās no kopā pavadītā laika, lai pasākums būtu pēc iespējas noderīgs saliedēšanai.

** Uzņēmumu saliedēšanās pasākums vidēji ilgst 4 stundas 30 cilvēku grupai, taču tas var atšķirties no stafešu izpildīšanas ātruma. Ilgums ir pielāgojams klienta vēlmēm.

*** Norises vieta atrodas 20 minūšu braucienā no Jelgavas centra un stundas braucienā no Rīgas ar automašīnu.

Milzu slēpju aktivitāte, klases keskursija

Piesaki savu saliedēšanās pasākumu!

Ja Jūsu uzņēmums ir gatavs aizraujošām aktivitātēm visas dienas garumā, tad nepalaidiet garām iespēju un piesakiet unikālu saliedēšanas pasākumu!